Spotkanie dla kobiet, które chcą w nowym 2018 roku znaleźć nową pracę!!!

Gdzie? Republika Słoneczna, ul. Słoneczna 19A w Poznaniu, w godz. 18-21

Temat spotkania „Zdobądź pracę taką, jaką chcesz, bo JESTEŚ WAŻNA!”

📢   Pracujesz na etacie i chcesz zmienić pracę na lepszą?
📢   Szukasz nowej pracy, jednak nie za bardzo Ci to wychodzi?
📢   Chcesz wrócić na rynek pracy, ale masz obawy jak sobie poradzisz?
📢   Negocjując wynagrodzenie zaniżasz swoje oczekiwania finansowe?
📢   Masz wątpliwości czy jesteś właściwą i kompetentną osobą na oferowane stanowisko i odpuszczasz?
📢   Brakuje Ci pewności siebie podczas spotkań, bardzo się stresujesz i słabo wypadasz? Chciałabyś to zmienić!

Jeśli któraś z powyższych sytuacji dotyczy Ciebie, zapraszamy na spotkanie szkoleniowe Sukces na Obcasach!

Dowiesz się i nauczysz jak radzić sobie z tymi typowymi sytuacjami, których każda z nas doświadcza w procesie zmiany pracy. Są na to konkretne sposoby i metody, które będziemy ćwiczyć podczas warsztatu.

Dodatkowo będziesz mogła nabyć na spotkaniu książki autorstwa Marty Kaim.

Gwarantujemy nową, praktyczną wiedzę, pyszne przekąski kreatywnej kuchni Republiki Słonecznej i dobrą zabawę w gronie ciekawych kobiet!

📢 Przyjdź i poznaj jak działa networking i kobiece wsparcie

Formuła spotkania

Spotkania odbywają się według innowacyjnej formuły networkingowej, która łączy naukę, rozwój i przestrzeń na prezentację siebie. Praktyczne warsztaty przeplatają się z networkingiem, dzięki czemu ucząc się i pracując nad swoimi projektami, jednocześnie poznajesz inne uczestniczki spotkania, nawiązujesz relacje prywatne i kontakty biznesowe.
Przyjdź i poznaj jak działa networking i kobiece wsparcie

Prowadzące

📢   Marta Kaim- mentorka kobiet, coach ICF, autorka książek i programów rozwojowych dla kobiet

www.martakaim.pl

📢  Izabela Wołyniec-Sobczak  – ekspertka personal brandingu, coach i doradca kariery, rekruterka & headhunterka

www.wolyniecsobczak.com

 

 Zobacz fotorelacje z poprzednich spotkań

Czerwiec 2017

To było super wydarzenie – Ola Budzyńska, czyli Pani Swojego Czasu uczyła nas zarządzać swoim czasem. Była praktyczna gra i dużo zabawy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania na fejsbukowym profilu  

Kwiecień 2017

Sprzedaż każdemu kojarzy się jako coś nachalnego, czasem prowadzonego agresywnie. Większość z nas nie umie i nie lubi sprzedawać, a przecież nie ma biznesu bez sprzedaży. To właśnie sprzedaż jest najważniejszą z umiejętności niezbędnych każdemu przedsiębiorcy. Tylko jak to robić? A tym bardziej jak to robić gdy nie umiemy i nie lubimy sprzedawać? Są na to sposoby! Tego właśnie uczy Katarzyna Marciniak-Chwastek.

Styczeń 2017

W styczniu gościłyśmy dwie kobiety sukcesu. Marta Kaim uczyła nas tematu „Jesteś ważna! Jak uwierzyć w siebie i mieć czas?”. Natomiast Mecenas Agata Michalska – Olek przekładała przepisy i paragrafy związane z prowadzeniem firmy, na zrozumiały i przyjazny język biznesowej codzienności.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania na fejsbukowym profilu  – na zdjęciu Marta Kaim.

Listopad 2016

Listopadowe spotkanie to wiedza o promocji marki na Facebooku – Izabela Wołyniec –Sobczak. Natomiast o dress-codzie marki sukcesu mówił nasz gość specjalny – Basia Józefiak, twórczyni wizerunku, stylistka i personal shopper, właścicielka firmy Twoja PeSa.

Wrzesień 2016

We wrześniu uczyłyśmy się czym jest marka osobista i jak ją budować. A dodatkowo gościłyśmy znaną projektantkę Magdę Hasiak.


Czerwiec 2016

Na spotkaniu tworzyłyśmy „elevator pitch” czyli naszą biznesową wizytówkę – warsztat prowadziła Izabela Wołyniec-Sobczak. Natomiast Agnieszka Marlińska nauczyła nas korzystać z podstawowych narzędzi coachingowych wspierających rozwój.

Kwiecień 2016

Fotorelacja z kwietniowego spotkania. Tematy spotkania to „Garnitur kontra garsonka” prowadzone przez Joannę Sajko-Stańczyk oraz „Twoja metafora sukcesu” Agnieszki Marlińskiej.

 

Marzec 2016

Zobacz jak bawiłyśmy się na marcowym spotkaniu, którego tematem było budowanie pewności siebie, czyli „Codziennie pewna siebie TY”.