Izabela Wołyniec-Sobczak

Ekspertka personal brandingu, coach kariery, rekruter&headhunter, trener umiejętności miękkich.

Pomaga Klientom zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracę. Uczy jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak dotrzeć do ofert, które nie pojawiają się na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą. Uczy specjalistów, ekspertów, freelancerów, menadżerów a także właścicieli firm, rozwijać ich kariery zawodowe i biznesy, na bazie silnej marki.

Realizuje projekty rekrutacyjne dla firm współpracując z marką SalesConnector

Prowadzi szkolenia otwarte oraz zamknięte dla firm ( personal branding, umiejętności miękkie: autoprezentacja, komunikacja, mowa ciała, wystąpienia publiczne ).

Założycielka projektu Sukces Na obcasach  oraz Personal Branding Academy

Prywatnie mama dwóch synów, pasjonatka włoskiej kuchni i relaksującej jogi.

Więcej o Izabeli na na stronie www.wolyniecsobczak.com  oraz na profilu LinkedIn

Katarzyna Marciniak-Chwastek - LinkedIn

Katarzyna Marciniak-Chwastek

Trener i konsultant zajmujący się prowadzeniem treningów, szkoleń i rekrutacji dla działów sprzedaży i kadry menadżerskiej. Założycielka firmy szkoleniowo-rekrutacyjnej SalesWise  i marki SalesConnector . Tematyka wynika z jej doświadczeń na stanowiskach handlowca i szefa sprzedaży. Specjalizuje się w coachingu on the job i prowadzeniu projektów biznesowych. Ze szkoleniami i rekrutacją związana od 9 lat, początkowo jako trener wewnętrzny w dużej korporacji, od 6 lat jako trener konsultant, wykorzystujący wiedzę i doświadczenie w doradztwie biznesowym.

Absolwentka m.in. Szkoły Trenerów Biznesu TROP w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Master Trener Certyfikowany Catman Polska, Praktyk NLP. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej i 6 lat pracy nad rozwojem indywidualnym kilkuset  przedstawicieli handlowych. Posiada również doświadczenie we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły handlowe.

Poza pracą jej pasją są góry, rower i samba.

Więcej o Kasi na profilu LinkedIn

Izabela Wołyniec-Sobczak - LinkedIn

Agnieszka Marlińska

Coach, facylitator, mentor coach (w trakcie akredytacji PCC / ICF ), członek ICF Global. Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.

Bierze udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu oraz rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Założycielka i pomysłodawczyni platformy coachspace®.com  Coach Design Management. W wielu procesach biznesowych wykorzystuje narzędzia design thinking do wypracowania strategii marki, misji i wizji firmy oraz innowacyjnych kultur organizacji.

W obszarze biznesu – stały ekspert Concordia Design, gdzie wspiera procesy strategiczne firm z różnych branż.

Więcej o Agnieszce na profilu Linkedin

Izabela Wołyniec-Sobczak - LinkedIn